Lesrooster seizoen 2017-2018

Maandag Hazerswoude Rijndijk, locatie Balletstudio, Rijndijk 125A

Docent: Jeannette Verberk

  1. 16.00-17.00 uur tapdans beginners: nieuwe les
  2. 17.00-18.00 uur tapdans kinderen/tieners
  3. 18.00-19.00 uur moderne dans: 9-13 jaar
  4. 19.00-20.00 uur moderne dans selectie 1
  5. 20.00-21.00 uur moderne dans 3
  6. 21.00-22.00 uur tapdans volwassenen

Maandag Alphen aan den Rijn, locatie Basisschool Het Vianova, Vroonhoevelaan 4

Docent Silvia Opstal

  1. 16.00-17.00 uur streetdance/hip hop 6-8 jaar
  2. 17.00-18.00 uur streetdance/hip hop 9-12 jaar
  3. 18.00-19.15 uur klassiek ballet 11-14 jaar met spitzles
  4. 19.15 -20.15 uur streetdance/hip hop 13-16 jaar

Dinsdag Hazerswoude Rijndijk, locatie Balletstudio, Rijndijk 125A

Docent: Mirjam Ouwerkerk

  1. 16.00-17.00 uur streetdance/hip hop: 6-8 jaar
  2. 17.00-18.00 uur klassiek ballet kinderen voorbereiding selectie
  3. 18.00-19.00 uur streetdance/hip hop 2
  4. 19.00-20.00 uur streetdance/hip hop 3
  5. 20.00-21.00 uur streetdance/hip hop volwassenen

Woensdag Hazerswoude Rijndijk, locatie Balletstudio, Rijndijk 125A

Docent: Mirjam Ouwerkerk

  1. 9.30-10.15 uur ouder/peuterdans
  2. 13.00-14.00 uur kleuterdans 4-5 jaar groep 1-2 basisschool
  3. 14.00-15.00 uur klassiek ballet 6 jaar groep 3-4 basisschool
  4. 15.00-16.00 uur klassiek ballet 7-9 jaar groep 4-5 basisschool
  5. 16.00-17.00 uur streetdance/hip hop: 9-10 jaar

Woensdag Hazerswoude Rijndijk, locatie Balletstudio, Rijndijk 125A

Docent: Silvia Opstal

  1. 17.45 -18.45 uur juniorklas
  2. 18.45 -19.45 uur presentatiegroep 3
  3. 19.45 -20.45 uur presentatiegroep 2
  4. 20.45 -21.45 uur presentatiegroep 1

Woensdag Alphen a/d Rijn, locatie Basisschool de Meridiaan, Oude Wereld 54

Docent: Silvia Opstal

  1. 12.45-13.45 uur kleuterdans 4-5 jaar groep 1 -2 basisschool
  2. 13.45-14.45 uur klassiek ballet 5 -6 jaar groep 2-3 basisschool
  3. 14.45-15.45 uur klassiek ballet 6-7 jaar groep 3-4 basisschool
  4. 15.45-16.45 uur klassiek ballet 8-10 jaargroep 5-7 basisschool

Donderdag Hazerswoude Rijndijk, locatie Balletstudio, Rijndijk 125A

Docent: Silvia Opstal

  1. 16.30-17.30 uur streetdance/hip hop: 10-13 jaar
  2. 17.30-18.30 uur moderne dans 2
  3. 18.30-19.30 uur moderne dans tieners
  4. 19.30-21.15 uur klassiek ballet selectie 4 met spitzles

Vrijdag Hazerswoude Rijndijk, locatie Balletstudio, Rijndijk 125A

Docent: Mirjam Ouwerkerk

  1. 9.30-10.30 uur klassiek ballet volwassenen
  2. 16.00-17.00 uur kinderen klassiek ballet selectie 1
  3. 17.00-18.00 uur streetdance/hip hop selectie 1
  4. 18.00 -19.45 uur klassiek ballet selectie 3 met spitzles
  5. 19.45-21.30 uur klassiek ballet selectie 5 met spitzles

Zaterdag Hazerswoude Rijndijk, locatie Balletstudio, Rijndijk 125A

Docent: Silvia Opstal

  1. 8.45-10.15 uur klassiek ballet selectie 2
  2. 10.15-12.00 uur klassiek ballet tieners